ترسناک
 
 
آسمون چشمای من بی تو تنهای تنهاست *************** این همه ستاره اما بگو ستاره من کجاست
 
مدتی بود تصویری از خودم رو در نت قرار نداده بودم

خوب این کار به درخواست مشاورین اقتصادیم برای گرون شدن عکسهام بوده

ولی انتظار به پایان میرسد...

روی تصویر کلیک کنید تا با اندازه اصلی ظاهر شود

Ftv

تصویری که میبینید هم اکنون در مجله های یfation world و F.tv همزمان چاپ شده

البته این طراحی دسکتاپ هست

طرح اصلی که فقط فروشی و قابل خرید است دارای جذابیت خیره کننده ای است

 |+| نوشته شده در  شنبه 20 بهمن1386ساعت 2:49 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
خانم آرام اقای عصبی www.tarsnak.tkwww.haji-tarsnak.blogfa.com
 |+| نوشته شده در  پنجشنبه 11 بهمن1386ساعت 1:11 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

 |+| نوشته شده در  دوشنبه 13 فروردین1386ساعت 7:5 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
صدامwww.tarsnak.tk

صد دام

۱۰۰ دام

110dam

صدام اعدام شد ؟!!؟؟!؟

صدام با لباس رسمی که یک پالتو و یک شالگردن بود اعدام شد

صدام اعدام شد ؟

یا اعدام نشد

باید اعدامش میکردن ؟

نباید اعدامش میکردن ؟

دلیل این چه بود که با این لباس ها اعدام شد :

چون به هر حال باید اعدام میشد و میدونیم که حرف های زیادی برای گفتن داشت که نباید میگفت

نه چه کسانی از او در جنگ ها و نسل کشیهایش حمایت میکردن و تصلیحات نظامی تا حد شیمیایی

و حتی میکروبی را در اختیار این جنایت کار میگذاشتند

ولی چرا با لباس رسمی ؟

میبینیم بعضیها میگویند اعدام نشده

بعضیها همچون جومهوری اسلامی سعی دارند به همه بقبولند اعدام شده

من کسی هستم که این را درک میکنم و برای شما میگویم :

صدام با یک پالتو و شالگردن اعدام شد که تصویر تار و تاریکی از لاشهء او نشان دادند که با اعدام او

هم دهان و را بستند هم مردم را در شک نگاه داشتند که ایا وی زنده است یا مرده

در واقع هر وقت در خاور میانه بگویند صدام زنده است همه تنشان به لرزه در میاید

امید وارم همه این را بفهمند و کلک نخورند

عید قربان هم مبارک

نویسنده : tarsnak

 |+| نوشته شده در  یکشنبه 10 دی1385ساعت 11:5 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
نتایج نظرسنجی

فعالیت هسته ای ایران }
 
نظر شما چی هست در باره فعالیت هسته ای ایران ؟
به فعالیت خود شدت بدیم ( 146رای، 52%)
همینجوری ادامه بدیم ( 39رای، 13%)
با غرب کنار بیایم ( 35رای، 12%)
بیخیال غنی سازی بشیم ( 8رای، 2%)
در کل بیخیال شیم ( 52رای، 18%)

عنوان نظرسنجی: فعالیت هسته ای ایران
تاريخ شروع نظرسنجی: 1385/3/5
مجموع نظرات: 280
آدرس: http://haji-tarsnak.blogfa.com/

 

 |+| نوشته شده در  شنبه 18 آذر1385ساعت 10:5 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

 

SmileySmileySmileySmiley

SmileySmileySmileySmileyتصاویر جدید از زهره واقعیSmileySmileySmileySmiley

SmileySmileySmileySmiley


ادامه مطلب
 |+| نوشته شده در  جمعه 10 آذر1385ساعت 6:29 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

10 سال زندان برای پدری که دخترش را ختنه کرد

 بک مهاجر اتیوپیایی الاصل در آمریکا به جرم “ختنه” دختر 2 ساله اش، به 10 سال زندان محکوم شد.

 این پدر 30 ساله در سال 2001 زمانی که دخترش 2 ساله بود، با قیچی، کلیتریس وی را بریده بود

 تا او را از لذت جنسی د دوران بلوغ محروم سازد.

روز دوم نوامبر سال جاری، دادگاهی در ایالت جورجیا در آمریکا برای اولین بار،

 این مجازات را برای “ختنه” دختران تعیین نمود.

khat-b.jpg

 |+| نوشته شده در  سه شنبه 7 آذر1385ساعت 8:22 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

ختنه دختر ها

 


khatneh

کمی دورتر از بند آزاد کیش و نه چندان دورتر از اسکله‌های بندرعباس سابق«هرمزگان»، آنجا که به خشکی و خشونت طبیعت بلوچستان نزدیک می‌شوید، در روستاها و شهرهای کوچک همین مناطق، زنان به حکم سنت و آئین، از لذت جنسی محروم  اند. نه فقط در شهرهای کوچک، که گاه در شهرهای بندری و بزرگتر. آنها را در کودکی ختنه می‌کنند. به خانه شوهر می‌روند، مادر هم می‌شوند،‌بی‌آنکه احساس یک زن و مادر ختنه نشده را داشته باشند.
همان‌ها، این سرنوشت را برای دختران خود نیز رقم می‌زنند و نسل دختران ختنه شده ایرانی را در دامان خود بزرگ می‌کنند. این رسم و آئین، با جمهوری اسلامی به این منطقه از ایران نیآمده، پیش از انقلاب هم بود، همچنان که نقاب زنان این پهنه در آن سالها نیز گهگاه سوژه مطبوعات وقت بود؛ اما همانگونه که ارتجاع تشییع دراین سالها گسترش یافته، ارتجاع تسنن نیز جای پای خود را درمیان اهل تسنن استوار کرده است. ختنه زنان در میان اهل تسنن، جنبه دینی هم به خود گرفته است..
ترانه بنی یعقوب در گزارشی که سایت کانون زنان منتشر ساخته، با نگاهی در ستیز با خشونت علیه زنان ایران می‌نویسد:
بندر کنگ از شهر‌های کوچک استان هرمزگان است و 5 کیلومتربا بندر لنگه فاصله دارد. دختران این شهر بندری 40 روز پس از تولد ختنه می‌شوند. زنانی که معترض باشند سنت شکن و سرکش خوانده می‌شوند. یک زن بومی می‌گفت: برخی دختران شهر دیرتر و دردناک تر، در سنین 4 یا 5 سالگی ختنه می‌شوند. آنها تمام مراحل ختنه خویش را با چشمان باز می‌بینند. لبه‌های «کلیتورس» دختران را با تیغی که مردان ریش خود را با آن می‌تراشند می‌بُرند. اهالی بندر کنگ سنی  اند.
عمل ختنه در بندر كنگ«تیغ سنت و فرهنگ» خوانده می شود.
برخی از مردم بندر كنگ ختنه شدن مادران و مادربزرگ هایشان را دلیلی موجه برای این كار عنوان می كنند.
ممانعت از ادامه تحصیل دختران توسط پسران خانواده، مرد سالاری شدید، جلوگیری از رفت و آمد آزاد زنان و دختران، تعدد زوجات و اهمیت ندادن به تصمیم های زنان در مرود مسائل مهم زندگی از دیگر مشكلات زنان بندر كنگ است. در بندر جاسک هم می‌گویند وضع دختران همین است.

هر سال دو میلیون دختر در جهان ختنه می‌شوند. این عمل به دلیل انجام آن در خانه‌ها و با وسائل آلوده جان دختران خردسال را تهدید می‌کند.

خاطرات «واریس دیری» در کتاب«گل صحرا»، همان است که جنوب شرقی ایران تکرار می‌شود. او متولد افریقاست اما سرگذشت او همان است که در ایران مرور می‌شود.


نماینده سازمان ملل
برای مقابله با ختنه دختران:

ختنه ام کردند
و من هرگز فراموش
نمی کنم

6 هزار دختربچه هر روز ختنه می‌شوند
«واریس دیری» شاید زیباترین و درعین حال غمگین ترین دیپلمات مستقر در سازمان ملل در نیویورک باشد. از صحراهای سومالی آمده است. کتابی خاطراتی دارد به نام «گل صحرا». دراین کتاب فاجعه‌ای را شرح می‌دهد که قربانیان آن دختران کم سن و سال  اند. آنها که در این سن و سال ختنه می‌شوند، چند سال بعد به خانه بختی که برای آنها جز شوربختی نیست فرستاده می‌شوند.
5 ساله بود که ختنه اش کردند و 13 ساله بود که مرد 60 ساله‌ای خواستگارش شد. تن به این ازدواج نداد و از خانه گریخت. نمی  خواست هم سرنوشت خواهرش شود. ختنه او را به چشم دیده بود وخود قربانی این توحش و سلاخی بود.
«واریس دیری» بعدها خود را به لندن رساند و مدل شد. دراین حرفه موفق بود، اما شهرت امروزی او نه به دلیل مدل بودن، بلکه به دلیل سمتی است که در سازمان ملل متحد دارد. او سفیر سازمان ملل برای مبارزه با ختنه زنان در سراسر جهان است. جنایتی که طبق آمار منتشره سازمان ملل، هر روزه روی 6000 دختر بچه عرب و افریقایی و برخی کشورهای آسیائی دیگر انجام می‌شود.

کتاب خاطرات او را با نام «گل صحرا» شهلا فیلسوفی و خورشید نجفی ترجمه کرده اند و نشر چشمه در تهران، درپاییز 1383 آن را منتشر ساخته است.

«...آن شب، هیجان زده بیدار ماندم. ناگهان مادرم را دیدم که بالای سرم ایستاده است.هوا هنوز تاریک بود، قبل از سحر، زمانیکه تاریکی کم کم جای خود را به روشنایی می داد و سیاهی آسمان به خاکستری می‌گرایید. او با اشاره به من فهماند که ساکت باشم و دستش را بگیرم. من پتوی کوچکم را پس زدم و خواب آلود، تلو خوران، به دنبال او راه افتادم. حالا می‌دانم چرا دختران را صبح زود با خود می‌برند. می‌خواستند قبل از آنکه کسی بیدار شود، آنها را ببرند تا صدای فریادشان شنیده نشود. در آن لحظه، هر چند گیج بودم و به سادگی آنچه می‌گفتند انجام می دادم.
ما از محلی که زندگی می‌کردیم دور شدیم و به سمت دشت رفتیم. مادرم گفت: «اینجا منتظر می‌مانیم»، و ما بر روی زمین سرد به انتظار نشستیم. آسمان کم کم روشن می‌شد؛ به سختی اشیاء را می شد تشخیص داد. خیلی زود صدای لخ و لخ صندل‌های زن کولی را شنیدم. مادرم نامش را صدا کرد و گفت:«خودت هستی؟»
« بله اینجایم»
هنوز هیچ چیز نمی دیدم، فقط صدایش را شنیدم. بدون اینکه نزدیک شدنش را بینم، ناگهان او را در کنار خود حس کردم. او به سنگ صاف و بزرگی اشاره کرد و گفت:«آنجا بنشین».
نگفت چه اتفاقی می‌خواهد بیفتد. نگفت بسیار دردناک است، فقط گفت: تو باید دختر شجاعی باشی. کارش را مثل یک جلاد شروع کرد.
مادرم پشت سرم نشست و سرم را به سینه  اش چسباند. پاهایش را دور بدن من احاطه کرد. ریشه درختی را که در دست داشت بین دندانهای من گذاشت.
گفت:«گازبزن».
از ترس خشک شده بودم...
من به میان پاهایم خیره شدم و دیدم زن کولی -شبیه بقیه پیرزنان سومالیایی بود- با یک روسری رنگی که دور سرش پیچیده بود، همراه با یک پیراهن سبک پنبه ای- با این تفاوت که هیچ لبخندی بر لب نداشت. نگاهش ماننده نگاه مرده‌ای بود که هنوز چشمهایش را نبسته باشند.
دستهایش داخل کیف دستی اش که از جنس گلیم‌هائی بود که روی آن می‌خوابیدیم در جستجو بود. چشمانم روی کیف دستی میخکوب شده بود. می‌خواستم بدانم با چه چیزی می‌خواهد مرا ببُرد. یک چاقوی بزرگ را تجسم می‌کردم، ولی او از داخل آن کیف، یک کیف کوچک نخی بیرون آورد. با انگشتان بلندش داخل آن را گشت و بالاخره یک تیغ ریش تراشی شکسته بیرون کشید. به سرعت تیغ را از این رو به آن رو چرخاند و امتحان کرد. خورشید به سختی بالا آمده بود. نور به اندازه‌ای بود که رنگها را ببینم ولی نه با جزئیات. خون خشک شده‌ای را روی لبه دندانه دار تیغ دیدم. روی تیغ تف کرد و با لباسش آن را پاک کرد. همچنان که آن را به لباسش می‌سابید، دنیای من ناگهان تاریک شد. مادرم دستمالی را روی چشمانم انداخت.
چیزی که بعد از آن حس کردم بریده شدن گوشتم، آلت تناسلیم، بود. صدای گنگ جلو و عقب رفتن اره وار را بر روی پوستم می‌شنیدم.
وقتی به گذشته فکر می کنم، نمی توانم باور کنم که چنین اتفاقی برایم افتاده است. همیشه فکر می‌کنم درباره کس دیگری سخن می‌گویم. نمی دانم چگونه احساسم را بیان کنم تا بتوانید آن را روی بدن خود حس کنید. مثل این بود که کسی گوشت ران شما را برش بدهد یا بازویتان را قطع کند. با این تفاوت که این قسمت حساس ترین بخش بدن است.
من حتی کوچکتری حرکتی نکردم، زیرا «امان» [ خواهرم] را به یاد داشتم و می‌دانستم هیچ راه فراری وجود ندارد. فکر می‌کردم اگرتکان بخورم درد بیشتر می‌شود. فقط پاهایم بدون اراده شروع به لرزیدن کرد. از حال رفتم...
وقتی بیدار شدم گمان می‌کردم تمام شده است، ولی بدتر از زمان شروع بود. چشم بندم کنار رفته بود و من زن جلاد را دیدم که یک مقداری خار درخت اقاقیا را کپه کرده بود. او از آنها برای ایجاد سوراخهایی در پوستم استفاده کرد. سپس نخ سفید محکمی از سوراخها رد کرد تا مرا بدوزد. پاهایم کاملا‌ بی‌حس شده بود، ولی درد بین آنها آنچنان شدید بود که آرزو می‌کردم بمیرم. مادرم مرا در بازوانش گرفته بود- برای آنکه آرام بگیرم به او تماشا می‌کردم...
چشمانم را باز کردم. آن زن رفته بود. مرا حرکت داده بودند و بر روی زمین نزدیک صخره خوابانده بودند. پاهایم از مچ تا ران با نوارهایی از پارچه به هم بسته شده بود، به طوریکه نمی توانستم حرکت کنم. من اطراف را به دنبال مادرم نگاه کردم، ولی او رفته بود. سنگی را نگاه کردم که مرا روی آن خوابانده بودند. از خون من خیس بود. مثل اینکه مرغی را در آنجا سر بریده باشند. تکه‌هایی از گوشت تنم، آلت تناسلیم، آنجا افتاده بود، دست نخورده، زیر آفتاب در حال خشک شدن بود.
دراز کشیدم، به خورشید که حالا دیگر بالای سرم ایستاده بود نگاه کردم. هیچ سایه‌ای اطراف من نبود و موجی از گرما به صورتم سیلی میزد. تا اینکه مادرم همراه با خواهرم برگشت. مرا به سایه یک بوته کشاندند. این یک سنت بود. یک سر پناه کوچک زیر یک درخت آماده کرده بودند، جایی که من تا زمان بهبودی استراحت کنم. چند هفته، تنهای تنها، تا کاملا خوب شوم.
فکر کردم عذاب تمام شده، اما هر بار که خواستم ادرار کنم درد شروع می‌شد. حالا می‌فهمیدم چرا مادرم می‌گفت زیاد آب و شیر ننوش. مادرم اخطار کرده بود که راه نروم. بنابراین نمی توانستم طنابهایم را باز کنم. چون اگر زخم‌ها از هم باز می‌شد، کار دوخت و دوز باید دوباره انجام می‌گرفت.
اولین قطره ادراری که از من خارج شد، انگار اسید پوستم را می‌خورد. وقتی زن کولی مرا دوخت، فقط سوراخی به اندازه سر چوب کبریت برای ادرار و خون- در زمان پریدی- باز گذاشته بود. این استراتژی خردمندانه، تضمینی بود برای اینکه تا قبل از ازدواج هیچ رابطه جنسی نداشته باشم و شوهرم مطمئن باشد یک باکره تحویل گرفته است.

هر هفته مادرم معاینه ام می‌کرد تا ببیند کاملا بهبود یافته ام. وقتی بندهایم را از پاهایم گشودم، توانستم برای اولین بار به خود نگاهی بیندازم. یک تکه پوست کاملا هموار کشف کردم که فقط یک جای زخم در وسط آن بود. مانند یک زیپ، که آن زیپ کاملا بسته شده بود. آلت تناسلیم مثل یک دیوار آجری مهر و موم شده بود تا هیچ مردی توانایی دخول تا شب عروسیم را نداشته باشد...زمانی که شوهرم با یک چاقو یا فشار، آن را از هم می‌درید.
 |+| نوشته شده در  سه شنبه 7 آذر1385ساعت 8:15 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

زهرااميرابراهيمي بازيگري كه چندوقتيه شده بحث داغ همه حتي خارج

 از ايران تظاهركرده كه دختري كه شباهت زيادي با اون داره يه فيلم

 غير اخلاقي براي بدنام كردن اون درست كرده.

اما واقعيت قضيه رو از اينجا بفهميد:فيلمي كه از زهرااميرابراهيمي

 بخش شد توسط خودش و دوستش ضبط شده.اخه اين خانوم با اون اقا

 كه اسمش شهاب و الان ارمنستان زندگي ميكنه دوست بودن.بعد از يه

 مدتي شهاب(كه شغلش دستياركارگردان بود)نميدونم به چه دليلي مجبو

ر ميشه بره ارمنستان.بعد هم اينا براي يادگاري اين فيلمو ضبط كردن

بي خبر از اينكه قراره يادگاريشون جهاني بشه.بيشتر كسايي كه فيلمو

 ديدن براشون سوال شده كه چرا دختره گريه ميكنه دليلش اينه كه داشتن

 به خاطره سفر شهاب از هم جدا مي شدن.اين فيلم جديد نيست و حدود

 سه ساله قبل ضبط شده.الان هم زهرااميرابراهيمي با كمال ارامش دار

ه زندگيشو ميكنه و تا چندوقته ديگه با دوست جديدش ازدواج ميكنه كه

 احتمالا ايندفعه فيلم عروسيش به دستتون ميرسه!

خبر خودكشي اين بازيگري كه بعد اين همه فيلم بازي كردن تازه با ي

ه فيلم بيست دقيقه اي معروف شده هم دروغ بود و فقط به خاطر اينكه

مردم دربارش فكر بدي نكنن اين دروغارو سرهم كردن غافل از اينكه

 مردم فكراشونو كردن. البته لازم به ذكره كه اين فيلم سه تا سي دي و

همه فقط سي دي دومشو ديدن!

 |+| نوشته شده در  چهارشنبه 24 آبان1385ساعت 8:28 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
حتما همه شما دیدید و شنیدید در مورد فیلم سکسی زهرا امیر ابراهیمی که مدتی هست

خش شده و میبینهید خبرهایی مبنی بر خودکشی و یا جعلی بودن خبر یا حتی کل ماجرا

 به گوش میرسد من هم همه خبرها را منعکس میکنم ولی همکنون از یکی از افراد که با این ماجرا

ارتباطی نزدیک دارد اخباری جدید شنیده ام در باره زهره بازیگر سریال نرگس که به زودی میگذارم

ولی امروز میخواهم بگویم که فیلم های جدیدی از بازیگران زن دیگر همچون بهنوش بختیاری بازیگر

لیلون در شبهای برره و اوا بازیگر سریال چشم برزخی ( همون دختر چادری اه اه اه ) به زودی میبینیم

من اولین کسی هستم که این خبرها را منعکس کرد

خبرهای جدید را از بخش news در سایت  www.tarsnak.tk 

و  www.mohmalat.tk  ببینید

 |+| نوشته شده در  سه شنبه 23 آبان1385ساعت 1:6 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
www.mohmalat.tk

 جكي بيبي امريكايي روز يكشنبه در جريان يك ركوردشكني

 

 نام خود را در كتاب ركوردشكنان جهان به ثبت رساند.

 


اين مرد توانست 10 مار زنده را همچنان كه ملاحظه مي‌فرماييد

 

 در دهان خود نگهدارد.

 |+| نوشته شده در  دوشنبه 22 آبان1385ساعت 10:12 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
زهرای تقلبی دستگير شد !!‌........

زهره شوكت تقلبي با نام سكينه م در تهران دستگير شد

رییس پلیس تهران:به حول قوه الهی و با تلاش ماموران نیروی انتظامی تهران بزرگ ۲ نفر از عوامل اصلی این پرونده را دستگیر و تحویل مقامات قضایی داده شد ولی هنوز متهم ردیف اول علی ملقب به قشو متواری شده است .اخرین گزارشات حاکی است که رد پای این شخص را تا حوالی زادگاه خود یعنی قزوین تعقیب

کرده اند.

زن مبدل خانم ابراهیمی به تمامی کارهای خود اعتراف کرده است و فردا در شعبه ۲ دادگاه قضایی تهران محاکمه خواهد شد.

رییس پلیس تهران:خانوم سکینه.م متولد ۶۱.۳.۱۳ تهران میباشد وی که ۲سالی است که از خانه ی پدری خود متواری شده است به خاطره پول و البته با فریب نقش اول این داستان (علی معروف به قشو) تن به این کار نا جوانمردانه داده است و البته از این عمل خود اظهار ندامت میکند و همه ی ماجرا را اعتراف کرده است.

 |+| نوشته شده در  دوشنبه 22 آبان1385ساعت 9:26 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

پليس بين الملل به دنبال متهم تكثيرفيلم خصوصي هنرپيشه سريال نرگس

 

زهرا میر ابراهیمی هنرپیشه سریال نرگس و پلیس بین الملل به دنبال متهم تکثیرفیلم هنرپیشه این سریال....
سعید مرتضوی‌ دادستان‌ تهران‌ که‌ مسوولیت‌ پیگیری‌ این‌ پرونده‌ را به‌ عهده‌ گرفته‌ به‌ پلیس‌ بین‌الملل‌ دستور داده‌ است‌ تا تحقیقات‌ خود را برای‌ دستگیری‌ متهم‌ فراری‌ آغاز کنند.

روزنا : تحقيقات‌ ويژه‌ پليس‌ براي‌ دستگيري‌ عامل‌ اصلي‌ تكثير فيلم‌ خصوصي‌ يك‌ هنرپيشه‌ تلويزيون‌ با دستور دادستان‌ تهران‌ همچنان‌ ادامه‌ دارد.


پس‌ از تكثير فيلم‌ خصوصي‌ از هنرپيشه‌ نقش‌ فرعي‌ يكي‌ از سريال‌هاي‌ پرطرفدار تلويزيون‌، پليس‌ امنيت‌ تهران‌ پيگيري‌ اين‌ موضوع‌ را در دستور كار خود قرار داد و ابتدا دختر جوان‌ تحت‌ بازجويي‌ قرار گرفت‌ و مشخص شد اين‌ فيلم‌ كه‌ با يك‌ دوربين‌ مخفي‌ تهيه‌ شده‌ مربوط‌ به‌ دو سال‌ پيش‌ است‌.


پليس‌ پس‌ از بازجويي‌ از اين‌ هنرپيشه‌ او را آزاد كرد و تحقيقات‌ خود را براي‌ دستگيري‌ پسر جواني‌ كه‌ در كنار دختر در اين‌ فيلم‌ خصوصي‌ حضور داشت‌ ادامه‌ داد.


در جريان‌ تحقيقات‌ صورت‌ گرفته‌ مشخص شد پسر جوان‌ كه‌ متهم‌ اصلي‌ تكثير فيلم‌ خصوصي‌ است‌ از كشور خارج‌ شده‌ و به‌ دوبي‌ گريخته‌ است‌.


با مشخص شدن‌ اين‌ موضوع‌ چند مظنون‌ ديگر طي‌ روزهاي‌ گذشته‌ از سوي‌ پليس‌ امنيت‌ تهران‌ تحت‌ بازجويي‌ قرار گرفتند.


آخرين‌ اخبار به‌ دست‌ آمده‌ درباره‌ اين‌ ماجراي‌ جنجالي‌ حكايت‌ از آن‌ دارد كه‌ سعيد مرتضوي‌ دادستان‌ تهران‌ كه‌ مسووليت‌ پيگيري‌ اين‌ پرونده‌ را به‌ عهده‌ گرفته‌ به‌ پليس‌ بين‌الملل‌ دستور داده‌ است‌ تا تحقيقات‌ خود را براي‌ دستگيري‌ متهم‌ فراري‌ آغاز كنند.


پسر فراري‌ متهم‌ اصلي‌ اين‌ پرونده‌ است‌ كه‌ هم‌ به‌ لحاظ‌ جنبه‌ عمومي‌ و هم‌ جنبه‌ خصوصي‌ جرم‌ تحت‌ پيگيرد قرار دارد و از آنجا كه‌ او در ايران‌ مرتكب‌ جرم‌ شده‌ در صورت‌ دستگيري‌ در خارج‌ از كشور به‌ ايران‌ بازگردانده‌ مي‌شود تا تحت‌ محاكمه‌ قرار بگيرد

 |+| نوشته شده در  سه شنبه 16 آبان1385ساعت 7:12 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
زهرا اميرابراهيمي بازيگر سينما و تلويزيون در خصوص جريانات پيش آمده اخير در طي اين چند هفته كه از وي در محافل خبري و مطبوعاتي منتشر شده است ، نسبت به اين اتفاقات واكنش نشان داد .

امير ابراهيمي در گفت و گو با خبرنگار گروه هنر ايلنا با انتقاد از جريانات اخير كه به وي نسبت داده شده است ، گفت : پاييز امسال برايم ياد آور بدترين خاطره ها را ساخت ، تلخ و وهن آور . به قول اخوان '' ابرهاي همه عالم در دلم مي گريند ''...چون من از اين اتفاق غير انساني در رنجم و خداي هنر را شاهد مي گيرم نه براي خودم و فرديت خودم ، بلكه براي آنكه حرمت يك انسان و يك زن چنين لگد مال شد زيرا براين باورم بار سنگين تهمت و بي حرمتي را به يك انسان تحميل كردن ، گناهي بس گران و درد آور است.
وي افزود : در جامعه ما من اولين و آخرين قرباني اين گونه تهمت هاي ناروا و برچسب هاي غير انساني نيستم و نخواهم بود . چون تا زماني كه حس بي مسئوليتي و لاقيدي در بعضي انسانهاي كوته فكر و كوچك وجود داشته باشد اين اعمال شبه رواني هم رخ خواهد داد ، و جالب اينكه در ايران - ملقب و مشهور به سرزمين ناموس و كيان - چرا بايد چنين شهرونداني غير ايراني و بدون حميت و تعصب داشته باشيم .
امير ابراهيمي در ادامه گفت : اين اتفاق صرفا به خاطر كسب پول و شايد هم نوعي تفنن غير اخلاقي باشد و به خيال خامشان ديگر قانون و چارچوبي نيست و جامعه افسار گسيخته و بي اصول شده است .
اين بازيگر سينما و تلويزيون در بخش ديگري از صحبتهاي خود خاطر نشان كرد : بعضي وقت ها بد نيست ما مدعيان آزادي و انسانيت ؛ خود را لحظه اي به جاي ديگر ي بگذاريم و اين در هر دين و كيش و آئيني مر سوم است ؛ من هم بنا به اين رسم اديان ، دقيقا خودم را به جاي سه نفر گذاشتم . اول به جاي پدري گذاشتم كه هر روز چهره ي زرد و غمگين دخترش را مي بيند و شايد هم براي دلسوزي بر رخ سردش بوسه اي بزند و شايد هم نمي دانم در خفا و كنج خلوت از تيشه برداشتن مدعيان به سوي ناموسش بگريد و مردانه بار غم بر د وش كشد و يا خود را جاي مادري مي گذارم كه با شنيدن خبر خودكشي جگر گوشه اش همان لحظه قلبش باز ايستد كه در آرزوي مادر شدن دخترش روزگار را مي گذراند ،و يا خود را به جاي دوستي مي گذارم كه شرمش را با غيرت و شرف ايراني مي خورد تا كه شايد دست به كاري زند كه حقي را باز ستاند . در هر سه حال ، هر انساني كه بويي از انسانيت به مشامش رسيده باشد ؛ ناراحت مي شود .
امير ابراهيمي درباره شايعات اخيري كه در خصوص خودكشي وي در برخي رسانه ها منتشر شده است ، گفت : من خودم را جاي تمام وجود خودم گذاشتم كه براي اثبات اين بي حرمتي به شخصيت زن و انسان به سان اشرف مخلوقات . رفتاري كالائي داشتن با آن ، فقط تصميم گرفتم كه بايستم و به حرمت شرف و كيان قهرماني ايران تاريخ ، بگويم و فرياد بزنم كه من '' زنم و انسانم '' و علاوه بر آن به عنوان يك هنرمند بايد به جلا و صلابت زن ايراني فكر كنم و از حرمت زنان و دختران هم كيش و زبانم دفاع كنم ... و تنها وسيله و لبزار من همان هنر من است .
بازيگر نقش زهره در سريال نرگس خاطر نشان كرد :تكذيب من دردي را دوا نمي كند ، چه را تكذيب كنم ؟ وجود بلاهت را ؟.... من خود عين انكارم ! و مي دانم نسل نو و جوان و هم نسل خودم در ايران چنين عرصه را براي جولان بي غيرتان و عدوهاي ابله كيان و ناموس ايران ، فراهم نمي كنند .
وي افزود : من ساكن كوچك وادي هنرم . عزمم را جزم كردم تا بيشتر از پيش در زمينه كاري ام فعال تر باشم و با نوجستن و تكاپو در عرصه هنر ، به عنوان يك زن ايراني حركت كنم . حركتي براي نو جستن و زيستن و آموختن ؛ فعلا قصد هيچ گفتگويي با رسانه اي را ندارم و فقط به مردمان سرزمين قمر و پروين و فروغ و بزرگان هنر و ادب مي گويم من زنده ام .
لازم به يادآوري است گفته هاي اين بازيگر به معناي رد يا تاييد صحبتهاي وي نيست ؛ به همين منظور گروه فرهنگ و هنر ايلنا آماده دريافت نظرات و پاسخ مراجع محترم انتظامي و قضايي در خصوص اين ماجراست
 |+| نوشته شده در  سه شنبه 16 آبان1385ساعت 2:40 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
اقا عمو فیلتر  ما رو ترسوند

ما خودمون ترسناکیم مثلا

ساعت ۳:۰۰ شماره ۲۵۱۱۳۲ به من زنگ زد

و ترسوند منو که از زهره دختر شوکت نگم وگرمه ...

حالا بعدا بشتر میگم

عمو فیلتر من اینا رو درست کردم اگه باز هم ناراحتی با ۰۹۱۱۱۳۰۹۳۱۸ تماس بگیر با همون شماره که داشتی که بدونم تو هستی

 |+| نوشته شده در  سه شنبه 16 آبان1385ساعت 2:22 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
نوزادي‌ با سه‌ دست‌، كودكي‌ با دو قلب‌، دختري‌ با دو سر و اينك‌ مردي‌ با يك‌ دم‌أ اين‌ مرد هم‌ بتازگي‌ الهه‌ قدرت‌ هنديان‌ خرافاتي‌ شده‌ است‌.
چاندر اورال‌ 27 ساله‌ كه‌ در يك‌ روستاي‌ فقيرنشين‌ ايالت‌ بنگال‌ زندگي‌ مي‌كند همانند ميمونها دم‌ دارد و رفتارهايي‌ شبيه‌ ميمون‌ نشان‌ مي‌دهد. اين‌ انسان‌ عجيب‌ از درخت‌ بالا مي‌رود و موز مي‌خورد. دم‌ 13 اينچي‌ پوشيده‌ از موي‌ سياه‌ چاندر باعث‌ شده‌ هندويان‌ فقير و خرافاتي‌ او را الهه‌ قدرت‌ بنامند. اين‌ دم‌ يك‌ عيب‌ مادر زادي‌ به‌ شمار مي‌رود و به‌ گفته‌ پزشكان‌ از موارد نادر است‌ اما چرا چاندر علاقه‌ دارد مانند ميمون‌ها زندگي‌ كند و اين‌ مساله‌يي‌ است‌ كه‌ كارشناسان‌ را به‌ شگفتي‌ وا داشته‌ است
 |+| نوشته شده در  سه شنبه 16 آبان1385ساعت 2:4 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

 احمدي‌نژاد: دانشگاه آزاد گوش نكند، اقدام انقلابي مي‌كنم

 

محمود احمدي‌نژاد، رئيس‌جمهور، در جمع مردم پاكدشت گفت: اگر دانشگاه آزاد در سال جاري شهريه‌هاي خود را كاهش ندهد، تصميم انقلابي در اين زمينه خواهيم گرفت.

به گزارش ايرنا، وي عصر دوشنبه در اجتماع مردم پاكدشت در ورزشگاه شهيد پازوكي اين شهرستان، افزود: شنيده‌ام امسال دانشگاه آزاد شهريه‌هاي خود را افزايش داده و سال گذشته نيز با تلاش‌هايي كه انجام داديم شهريه‌ها كاهش يافت و اگر امسال شهريه‌ها را كاهش ندهند، با تصميم انقلابي ما، همه ملت خوشحال خواهند شد.

رئيس‌جمهوري تصريح كرد: من به رئيس دانشگاه آزاد درباره كاهش شهريه مطالب لازم را گفته‌ام.

 |+| نوشته شده در  سه شنبه 16 آبان1385ساعت 1:59 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

ریيس مركز اطلاع‌رساني نيروي انتظامي تهران بزرگ:

خودكشي بازيگر زن سريال نرگس صحت ندارد

 

محمد تورنگ رئيس مركز اطلاع‌رساني نيروي انتظامي تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با تاييد اين خبر افزود: اين هنر‌پيشه زن هم‌اكنون در سلامت كامل است و خبر خودكشي او هنگام بازجويي ماموران صحت ندارد.

 


به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، عصر ديروز از سوي منابع غير رسمي اعلام شد، يكي از هنرپيشه‌هاي زن سريال نرگس صبح ديروز هنگام تحقيق ماموران اقدام به خودكشي كرده است كه بلافاصله به بيمارستاني در شمال تهران منتقل شده است.
مدتي است تصاويري غير اخلاقي منتسب به اين هنرپيشه زن در سايتهاي اينترنتي منتشر شده است كه وي با تكذيب اين موضوع اعلام كرده است از انتشار دهنده‌هاي آن شكايت مي‌كند.
تورنگ افزود: هم اكنون تحقيقات در رابطه با صحت اين تصاوير و دليل انتشار آن، از سوي ماموران ادامه دارد

 

***

 |+| نوشته شده در  پنجشنبه 11 آبان1385ساعت 11:25 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

عشق بین اردک و خر

 

به دنبال انتشار خبري در يكي از روزنامه هاي محلي آلمان مبني بر زندگي عاشقانه

الاغي ماده و اردكي نر در يك مزرعه ، گردشگران به اين منطقه هجوم بردند.

به گزارش الرايه ، اين روزنامه با انتشار گزارشي تصويري از رابطه گرم اين دو حيوان ، مردم را شيفته ديدن آن ها كرد.

صاحب مزرعه گفت: هايدي (الاغ) و هانيبال (اردك) از همان آغاز ديدار اول در چند هفته قبل در مزرعه اي در شهر كوتوبس ،

عاشق همديگر شدند.

وي افزود: هانيبال به قدري شرور بود و پرنده هاي ديگر را اذيت مي كرد كه ناچار شدم

او را در طويله هايدي زنداني كنم اما خيلي طول نكشيد

كه عشق اين دو حيوان به يكديگر شروع شد.

وي اضافه كرد: هايدي به قدري شيفته هانيبال است كه به هيچ الاغي اجازه نمي دهد به وي نزديك شود.

 |+| نوشته شده در  جمعه 5 آبان1385ساعت 9:38 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
 • امیرابراهیمی در گفت و گو با شهروند، فیلم پخش شده را "جعلی" خواند

 • فیلم سکسی بازیگر سریال نرگس، جنجال آفریدwww.mohmalat.tk
  طی روزهای اخیر، پخش فیلم سکسی که به دروغ شایعه شده است متعلق به زهرا امیر ابراهیمی بازیگر مشهور سریال نرگس است، جنجال فراوانی به پا کرده است و حتی این فیلم نیز در اینترنت پخش شده است.
  خبرنگار خبرگزاری "شهروند" با بیان این مطلب اعلام کرد که شنیده شده است برخی جریان ها با سوء استفاده از این شایعه ی کذب، زهرا امیرابراهیمی را ممنوع التصویر کرده و تمام فیلم های وی که در نوبت نمایش بوده به حالت تعلیق درآمده اند.

  این در حالی است که فیلم مذکور، توسط خود زنی که شباهتی (هر چند زیاد) با خانم
  امیرابراهیمی دارد، فیلمبرداری می شود و این مساله کذب بودن فیلم مذکور را تایید می کند.
  خبرنگار "شهروند" می افزاید: در سال های گذشته نیز فیلم های با مضامینی چنین
  با حضور افراد شبیه به بازیگران سینمای ایران در ایران منتشر شده بود که پخش کنندگان این سی دیwww.mohmalat.tk ها، به حبس و اعدام محکوم شده اند.
  گفتنی ست، خبرنگار شهروند پس از ساعت ها تلاش لحظاتی پیش موفق به گفت و گو با امیرابراهیمی شد. وی در این گفت و گو، اعلام کرده که فیلم مذکور جعلی است و از منتشر کننده ی این فیلم جعلی شکایت خواهد کرد
  .
  به زودی متن کامل گفت و گوی خبرنگار خبرگزاری "شهروند" با ایشان منتشر می شود
   

 • منبع جام جم انلاین

 • امو فیلتر به من ربطی نداره از جام جم بپرس

 •  |+| نوشته شده در  چهارشنبه 3 آبان1385ساعت 7:33 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

  home666

  چندی پیش گزارشی از مردی که به نظر می رسید باردار است منتشر شده است. شکم این مرد که سانجو باگات (Sanju Bhagat) نام دارد به طور ناگهانی ورم کرده و به نظر می رسید که در حال زایمان می باشد.

  او که در شهر ناگپور (Nagpur) در هند زندگی می کند میگوید در تمام طول زندگی از شکم متورم و بزرگ خود احساس خجالت و ناراحتی می کرده است، ولی بالاخره یک شب ناراحتی ظاهری او به نگرانی بسیار بزرگتری تبدیل شد و او را به سرعت راهی بیمارستان کردند.

  در ابتدا پزشکان فکر می کردند که غده سرطانی بزرگی در شکم باگات وجود دارد بنا براین تصمیم به جراحی و خارج سازی آن از شکم مرد گرفتند. پزشکان فکر می کردند که این تومور به قدری بزرگ است که به دیافراگم وی فشار وارد آورده و تنفس او را با مشکل روبه رو کرده است. ولی آنها پس از آغاز جراحی متوجه پدیده عجیبی شدند که تا کنون با آن برخورد نداشتند، بعد از شکافت عمیق شکم مرد یک گالن حاوی مایعات در شکم او پاره شد و سپس اتفاق بسیار عجیبی رخ داد که حیرت همگان را برانگیخت.

  پزشکان متوجه تعداد بسیار زیادی استخوان در داخل شکم مرد شدند، در ابتدا یک عضو از بدن و سپس عضو دیگری، مقداری مو، یک فک و قسمتهایی از اعضا تناسلی را از شکم مرد خارج کردند. در داخل شکم باگات یک موجود ناقص وجود داشت که پا و دست کاملا شکل گرفته و کامل با ناخن های بسیار بلند داشت. در ابتدا به نظر می رسید که این مرد هندی باردار بوده و بچه ای در شکم خود پرورش داده ولی گروه پزشکی بیمارستان هند متوجه شدند که برادر دو قلوی باگات در شکم وی قرار داشته که به تدریج در شکم او رشد پیدا کرده و به قدری بزرگ شده که زندگی او را در خطر انداخته است.

  "جنین در جنین" یکی از شگفت انگیز ترین پدیده های پزشکی در دنیا به شمار می آید. جنینی که در درون جنین دیگر قرار دارد از خون دوقلوی خود حتی بعد از تولد همچنان تغذیه می کند تا جاییکه کاملا رشد کند. پزشکان هندی خاطر نشان کرده اند که تا کنون کمتر از 90 مورد جنین در جنین در تاریخ پزشکی در دنیا مشاهده شده است.

   |+| نوشته شده در  شنبه 29 مهر1385ساعت 5:4 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
  منبع: WinBeta.Net
  قیمت پایه منحصر بفردترین شماره مرتب تلفن همراه كشور یعنی 09123456789 در حال حاضر و در بازار سیم كارت تهران 70 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

  شماره تلفن همراه 09123456789 تنها شماره موجود در شبكه تلفن همراه است كه با 09 آغاز و با 9 نیز ختم می‌شود. همچنین در شبكه تلفن همراه كشور غیر از این شماره تلفن، شماره دیگری كه با ترتیب اعداد 1تا 9 باشد، وجود ندارد.

  برخی كارشناسان بازار سیم كارت نیز معتقدند: "در صورت برگزاری حراج این شماره توسط شركت ارتباطات سیار پیش بینی می‌شود این شماره به قیمت بالای یكصد میلیون تومان به فروش رود كه در این صورت تمامی ركوردهای فروش سیم كارت مرتب و رند را می‌شكند."

  البته باید دید كه شركت ارتباطات سیار این شماره را برای فروش عرضه خواهد كرد یا خیر
   |+| نوشته شده در  شنبه 29 مهر1385ساعت 4:56 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

  اتاق چت : همراه با نرم افزار رایگان دوستان
  - چت بدون نیاز به سایت
  - محیطی خالی از هر نوع مزاحم و کاملا دوستانه
  - دارای قابلیت رجیستر اسم(Nick)
  امکانات جدیدDostan Messenger Version 5.0:

  - تغییر قسمت نمایش لیست افراد حاضر در چت
  - نمایش دادن صورتک ها (Emotions/Smiles) با بیش از 50 صورتک
  - رفع اشکال قسمت تغییر رنگ ، idle و Away
  - رفع اشکال قسمت Add Friends
  - رفع اشکال قسمت کنترل صدا (Volume Control)
  -
  نمایش مشخصات هر شخص در لیست افراد توسط Mouse

  برای دریافت برنامه اینجا کلیک کنید.

   

   |+| نوشته شده در  پنجشنبه 20 مهر1385ساعت 4:50 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

  www.tarsnak.tk

  30ميليون تومان قيمت پيشنهادي براي تلفن همراه 09122222222

  خبرگزاري فارس: در اولين مزايده شماره‌هاي رند و مرتب تلفن

   همراه دولتي كه ماه جاري برگزار مي‌شود

  كمترين قيمت پيشنهادي براي شماره 09126501144 ششصد هزار تومان

   و بيشترين قيمت پيشنهادي نيز 30 ميليون تومان براي شماره 09122222222

  در نظر گرفته شده است.

  به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس، قرار است 500 شماره رند و مرتب تلفن همراه از جمع حدود 400 هزار شماره با كدهاي مختلف از طريق مزايده واگذار شود.متقاضيان مي‌توانند از روز سه شنبه 18مهرماه با مراجعه به دفاتر اعلام شده، اسناد مزايده‌ شماره‌هاي رند تلفن همراه را دريافت كنند.
  داوطلبان مي‌توانند پس از واريز بهاي خريد اسناد به مبلغ ‌50 هزار ريال و به ازاي هر شماره تلفن همراه به حساب شماره‌ ‌90125 بانك ملي شعبه‌ پرديس و ارايه‌ رسيد بانكي به يكي از محل‌هاي فروش اسناد مزايده اسناد را دريافت كنند.
  متقاضيان تا ششم آبانماه فرصت دارند كه مدارك تكميلي مربوطه را تحويل بدهند. همچنين متقاضيان بايد معادل 10 درصد قيمت پايه هر سيم كارت را در قالب چك تضمين شده بانكي به شركت ارتباطات سيار بدهند.

   |+| نوشته شده در  پنجشنبه 20 مهر1385ساعت 4:46 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
  فوتباليست جوان وقتي به دعوت دختري که با او در ارتباط بود وارد يک خانه شد ، از سوي 2 دختر ديگر مورد حمله قرار گرفت و اموالش به سرقت رفت.
  رضا جعفري ، معاون دادستان با اعلام اين خبر به خبرنگار ما گفت : جواني که بازيکن يکي از باشگاه هاي فوتبال در تهران است با مراجعه به دادسراي جنايي عنوان کرد ، از چندي پيش با دختري در ارتباط بودم و هنگامي که قصد ازدواج با اين دختر را داشتم والدينم بشدت با من مخالفت کردند به طوري که در ادامه اين مخالفت ها و شرايطي که در خانه به وجود آمده بود با اين دختر قطع ارتباط کردم.
  جوان شاکي افزود: پس از چند روز که از اين ماجرا گذشته بود ، اين دختر به من مراجعه و از من خواست تا به اتفاق او به خانه اش رفته و موضوع قطع ارتباط را با نامادري و بستگانش مطرح کند زيرا وي از سوي آنها مورد بازخواست قرار گرفته است.
  معاون دادستان افزود: پس از اين درخواست ، جوان فوتباليست واردخانه اين دختر شد و دقايقي پس از ورود از سوي 2 دختر به نامهاي حديثه و غزال با اسپري اشک آور مورد حمله قرار گرفته و اين دو 2 دختر پس از ضرب و جرح وي پول او را به سرقت برده و متواري شده اند.


  :آغاز تحقيقات
  معاون دادسراي جنايي افزود: پس از شکايت جوان فوتباليست معلوم شد ، وي پيش از اين با شکايت حديثه و غزال يعني دختراني که به او حمله کرده اند ، به اتهام آدم ربايي در شعبه سوم دادياري دادسراي جنايي دستگير و مدتي در بازداشت به سر برده است
  .
  جعفري تصريح کرد: در حال حاضر ادعاي جوان فوتباليست با توجه به پرونده اي که پيش

  از اين از سوي حديثه و غزال عليه او در دادسراي جنايي تشکيل شده است ، مورد تحقيق و بررسي پليس آگاهي قرار دارد.

   |+| نوشته شده در  سه شنبه 18 مهر1385ساعت 4:32 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
   

  جام‌جم آنلاين: پليس يك زن 34 ساله سوئيسي را در بزرگراهي در اين كور متوقف كرد كه هنگام رانندگي مشغول استفاده از رايانه شخصي خود بود و با يك تلفن همراه هم مشغول چت بود.
  به گزارش خبرگزاري فرانسه، اين زن گفت نمي‌داند چه كار غلطي كرده چون دارد مثل هميشه رانندگي مي‌كند.
  گشت پليس اين زن را به علت زيگ زاگ رفتن در رانندگي نزديك شهر مورك سوئيس در بزرگراهي متوقف كرد.
  پليس اين زن را به علت رفتار غيرمعقولش تحويل دادگاه داد.

   |+| نوشته شده در  جمعه 31 شهریور1385ساعت 3:30 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

  خوابيده بودم كه با صداي تلويزيون بيدار شدم

  رفتن اولين زن ايراني به فضا

  خوشحال شدم

  پيشه خودم گفتم نگاه کن اين خارجيا انقدر دانشمندو محققو اينجورچيزا دارن

  ولي جايه اينکه مثلاً 1 دانشمنده خارجي ببرن رفتن يکدنشمنده ايراني رو بردن پس مثله اينکه ما ايرانيها جدي کجدي مهميم

  ولي بيشتر که توجه کردم ديدم که اون خوانومه که مدتيه اسمش تويه اخباره و همه بهش افتخار مياونن 1 توريسته که با پوليه بباش تونسته به فضا بره

  الان که من اينجا دارم پشته سرش حرف تايپ ميکنم اون داره همينجور از ما فاصله ميگيره

  و ميره بالتر بالا و بالا

  خوب ميدونيد من هميشه ارزودشتم که 1 روز برم 1 باشگهه پرشه آزاد با چتر از هواپيما و

  اون اج بودن رو حس کنم

  ولي پيشه خودم دارم ميگم چقدر الان اون از ما بلند تر هست

  ميدوني داشتم با خودم فکر ميکردم که من چقدر بايد کار کنم و پسندز تا بتونم مثله اون به فضا برم گردش

  يا اينکه چقدر بايد من و پسرم و نوم کار کنيم

  و و و ... تا 1 نفر از نسله من بتونه به فضا بره

  خوب فکر کنم تا اون موقع ديگه سفر به مريخ هم از مد افتاده باشه

  با خودم گفتم بابا يا مامانه اون دختر از کجا انقدر پول اوردن

  مثله اينکه طرف تو امريکا زندگي ميکنه

  ديديد مامان ديديد بابا هي ميگم بزاريد من برم امريکا ميگيد نه ميري مثله بهروز عيدز ميگيري يا افسرده ميشي

  حالا بيييد اين مزو رو بيشتر باز کنيم :

   

  خوب ببيه اين خوانوم ايکي از نظاميهيه بلا مقامه رژيم شاه بود

  خوب ايک نظامي که نميتونه انقدر هقوق بگيره که دخترشو بفرسته فضا

  گويا سرلشکري چيزي بوده به هر حال مگه چقدر هقوق ميگرفته

  ميدونيد اين پول از کجا اومده

  نميدونم موقع رفتن از ايران چي از اينجا برده که اونجا انقده خوب ازش خريدن

  نميدونم چقدر قبلاً پسندز کرده بود

  به هر حال رفتنه اين خوانوم به فضا بويه نفت ميده

  آقايه پدر منم هميشه دوست داشتم که 1 دختر داشته باشم

  و شيدم بفرستمهس فضا ولي تو ميدوني تو ايران تو همين ابو خاک جوونعي هستن که سره سفره خجالت ميکشن که سرشون رو بلا بگيرن که نکنه قروره بباشون شکسته بشه

  ابهعي که به زحمت همين غذايه کم رو سره سفره جم کردن

  ميدوني پسر دخترعي هستن که مثله دختره تو بهشون ميگن ايراني ولي خيلي دير به دير ميخندند

  هيچ ميدوني ايني چي نميتوني دخترتو بفرستي دانشگاه مجبور ميشي شوهر بدي

  هيچ ميدوني الان همين جوونه خوشحالن و دارن واسه دختره تو دعا ميکنن

  هيچ ميدوني ممکنه بزيهشون ناراحت بشن از دسته من که چرا به کسي که بده مدتها باعث شده بود کمي به خودمون افتخار کنيم داري توهين ميکني

  هيچ ميدوني من هم ارزو دارم منم ميخوام تفريح کنم من هم دوست دارم خيلي چيزا که بريه تو و خوانودت اديه رو 1 تبستون از سال داشته باشم ولي نميشه

  هيچ ميدوني کار کردن از صبح تا شب 1 جوان بريه ماهي هفتاد تومان ايني چي

  هيچ ميدوني دختراي مثله دختره تو خوشگل ناز و اروسک که پرشين و ايراني هستن از ببهشون بخاطره اينکه حتي 1 منتو هم نميتونن برشون بخرن قهر ميکنن ميرن جهعي مثله دبي و تنه پکشون رو آلوده به گناه ميکنن و اجازه ميدان که دسته کثيفه ... بخوره بهشون

  ما هم اینجا باید با همون گرت و اکستازی های تقلبی بریم فضاااااااااااا

   

  ---------------------------------------------------------------------end

   |+| نوشته شده در  دوشنبه 27 شهریور1385ساعت 10:53 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

  در حدود 30 سال پیش این بود كه یك زن مكزیكی 32 سالهwww.tarsnak.tk

   كمرباریكترین زن جهان است و روكورد آن هم در كتاب ركورددارهای جهان ثبت شد

  با كمری 25 سانتیمتری.جالب است بدانید كه

   این زن مكزیكی اكنون با 62 سال سن همچنان ركوردار است

   اما با كمری 33 سانتیمتری. این خانم كه به خانم كمر زنبوری مشهور است

   از سه سالگی از محكم ترین كمربندها استفاده می كرده

   و سه فرزند نیز دارد و هرگز اجازه نداده شكم او چاق شود

   |+| نوشته شده در  یکشنبه 26 شهریور1385ساعت 7:43 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
  عمراً اينارو بدوني..........................................

   1- توماس اديسون از تاريکي وحشت داشت

   2- صداي اردک اکو ندارد

  3- چشمهاي شتر مرغ از مغزش بزرگتر است

  4- مورچه ها نمي خوابند

   5- الفباي مردم هاوايي 12 حرف دارد

   6- کد کشور روسيه 007 است

   7- اگر سر سوسک را قطع کنند براي چند هفته زنده مي مينند

   8- ارتفاع برج ايفل در سرما و گرما بر اثر انقباض و انبساط 16 سانتي متر تغيير ميکند

   9- آدامس توسط يک فرمانده جنگي اختراع شد

   |+| نوشته شده در  پنجشنبه 16 شهریور1385ساعت 11:8 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

  طالع بيني و تحليل شخصيت بر اساس ميوه مورد علاقه


  آيا مي دانيد كه مي توانيد از روي ميوه هاي انتخاب شده شخصيت آدمها را بشناسيدو بر اساس ميوه هاي مورد نظر بگوييد كه شرايط روحي ورواني اشخاص مختلف چگونه است؟ پس ميوه دلخواه خود را انتخاب كنيد و به رازهاي شخصيتي خود و دوستانتان پي ببريد.
  پرتقال
  سيب
  آناناس
  موز
  نارگيل
  گيلاس
  انگور سياه
  هلو
  گلابي

  پرتقال
  اگرپرتقال ميوه محبوب شماست شما آدمي پر قدرت و بسيار صبوريد و دوست داريد كارها را به آرامي و با متانت اما درعين حال با درايت كامل و جسارت به انجام برسانيد. سختكوش و پر تلاش و كمي خجالتي هستيد اما در دوستي مي توان بشما اعتماد كرد. شما دوستان خود را با دقت انتخاب كرده وبا تمام وجود به انها عشق مي ورزيد واز درگيري وتنش به هرقيمت پرهيز ميكنيد.
  سيب
  چنانچه سيب ميوه محبوب شماست فردي اسرافكاروبسيار رك گوهستيد. اگر چه ممكن است شخصاٌ بهترين سازمان دهنده ومدير نباشيد اما مي توانيد رهبر يك تيم كوچك باشيد كه با تلاش زياد تيم را به موفقيتهاي بزرگ ميرسانيد. دربيشتر موقعيتها ميتوانيد بسرعت و بدرستي تصميم بگيريد. شما از سفرهاي كوتاه و غيرمنتظره لذت ميبريد. زماني كه با شريك زندگي خود بسر مي بريد جذاب و خونگرم بنظر مي آييد وبشدت عاشق زندگي به مفهوم واقعي آن هستيد.
  آناناس
  بسيار سريع تصميم ميگيريد وسريعترازآن عمل مي كنيد. در تغيير شغل و خطر كردن درزمينه اجتماعي شجاع و بي باك هستيد. شما داراي يك توانايي استثنايي در مديريت مي باشيد ونمي گذاريد كار روي دستتان بماند.
  موز
  عاشقان موزا فردي دوست داشتني آرام گرم و طبيعتا با احساس هستيد. شما غالبا از نداشتن اعتماد بنفس وخجالتي بودن دررنج هستيد. ديگران از طبع آرام و شيرينتان سوء استفاده كرده وسعي مي كنند به اين وسيله براي خود موقعيتهاي جالبي را رقم بزنند. عاشق شريك زندگي خود درتمام زمينه ها هستيد واين عشق بخاطر زيبايي جسمي و روحي اوست! بخاطر روشي كه داريد روابط شما با او همواره دريك هماهنگي كامل است.
  نارگيل
  شما دوستداران اين ميوه سنگين و كمياب افرادي جدي با فكر وبا شعور هستيد. از روابط اجتماعي لذت مي بريد و بويژه روي همراهان و دوستان خود حساسيت خاصي داريد. ممكن است كمي خودخواه بنظر آييد اما لزوما چنين صفتي در شما برجسته نمي شود. شما فردي سريع الانتقال آگاه و گوش بزنگ هستيد كه در اين زمينه شغلي هميشه در بالاترين رده قرار داشته و به بهترين نحو كارها را انجام مي دهيد. شما نياز به شريكي عاقل داشته و عقل و احساس را باهم در اين مسئله دخالت نمي دهيد.
  گيلاس
  چنانچه گيلاس ميوه محبوب شماست زندگي هميشه به شيريني كه در نظر داريد خود را بشما نشان نمي دهد. فراز و فرود در زندگيتان زياد است بويژه در موقعيتهاي حرفه اي و كاري . شما هميشه ودرهرپروژه اي كمي پول بدست مي آوريد و نه بمقدارزياد. ذهني فعال وخلاق داشته و غالبا بدنبال چيزهاي نوهستيد. شما شريكي صميمي و وفادارهستيد اما اثر گذاشتن بر احساسات شما كار ساده اي نيست. خانه تان براي شما بمنزله بهشت است و هيچ چيزي را بيشترازاين دوست نداريد كه درمنزل باشيد ودوستان وآشنايان و افراد خانواده شما را دوره كنند.
  انگور سياه
  بطوركلي آدمي مودب وخوشرو هستيد اما گاهي اوقات سريع وبشدت عصباني مي شويد هرچند به همان سرعت نيزعصبانيت شما فروكش مي كند. اززيباييها به هرشكلي كه باشد لذت مي بريد. بسيارمحبوب ومورد علاقه ديگران هستيد واين محبوبيت بعلت طبيعت گرم شماست. شوروشوق و علاقه وافري به زندگي داريد وازهركاري كه مي كنيد لذت مي بريد اعم ازلباس پوشيدن خوردن وخوابيدن. شريك شما بايد درتمام شوروعلاقه شما سهيم باشد تا بتواند ازتمام چيزي كه به اوهديه مي دهيد لذت ببرد!
  هلو
  درست مثل هلو شما از عصاره زندگي لذت ميبريد. فردي رك گوبوده و روشي دوستانه داريد در بخشش و فراموش كردن نظير نداريد و براي دوستيها ارزش بسيار زيادي قائل هستيد. حس استقلال طلبي در شما بسيار قوي است و اين امر از شما فردي راستگو ساخته است.

  عاشقي ايده آل صبور صميمي و يكرنگ هستيد با اين حال به هيچ وجه دوست نداريد احساسات خود را در ملاء عام بروز دهيد.
  گلابي
  چنانچه فكر خود را معطوف به انجام كاري ميكنيد ميتوانيد آن را با موفقيت به انجام برسانيد. شما دوست داريد كه نتيجه تلاشهايتان را به سرعت ببينيد. از انگيزه هاي مفيد ذهني لذت برده و دنباله رو آن هستيد. كمي خجالتي به نظر ميرسيد و در بيان احساسات خود چندان راحت نيستيد. زماني كه بدنبال شريك زندگي هستيد به هوش سرشار ديد وسيع و دل دريايي اش اهميت ميدهد.

   |+| نوشته شده در  چهارشنبه 8 شهریور1385ساعت 3:38 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
  راز شماره 1

  مردان حقيقي از عدم پذيرش وحشت دارند -- واقعا!

  اين درست است. اغـلب مـردها احساس مي كنند كه زنها در مورد آنها بسيار منتقدانه رفتار مي نمايند، و نگران اين هستند كه نكند بعد از بيـان آنچـه كـه در ذهنشان ميگذرد توسط همسرشان مورد استهزاء قرار گرفته و به عـلت عـدم پذيش او تحقير شوند. براي زنها مهم اسـت بدانند كـه نفس و شخصيت يك مرد شكننده تر از نفس و شخصيت آنها بوده و آسانتر مورد تهديد قرار ميگيرد.

  اين موضوع بخصوص زمانيـكه يك مرد در رابطه اي نـزديـك و صمـيـمانه بـا هـمسرش قـرار گرفته است بيشتر نمود پيدا مي كند: او مشتاق تصديق و عكس العملهاي مثبت همسرش بوده و دوست داردبداند كه موجب خشنودي او شده است.بنابراين اگر مردي احساس نمايد كه شما تصميم داريد در موردش قضاوت كنيد، و يا بدليل گفتـه هـايش به گونه اي متفاوت به او نگاه كنيد، مطمئن باشيد كه وي صحبت نخواهد كرد.

  داوري كردن در مورد شريك زندگي به معناي اجازه دادن به او بـراي بيان ذهنياتش نبوده و شما را مشتاق براي شنيدن حرفهاي او نشان نخواهد داد.منـظور اين نيست كه شما نظر و ايده اي نداشته باشيد و يا نتـوانيد آن را در فرصـتي بيان كنيد.

  يك مرد جهت بازگو نمودن درونش لازم است احساس كند بدليل آنچه كـه هست مورد پذيرش حقيقي قرار گرفته، نه به دليـل آنـچه كه ممكن است شما دوست داريد باشد. صبر و بردباري نماييد. اگـر عـجـولانـه تـوسط پيشنهاد دادن نقطه نـظرات خـود با گفتن جملاتي از قبيل ''خوب، اشتباه ميكني، من قبول ندارم'' يا ''از كجا اين فكر مسخره بـه ذهنـت رسيــده''، در برابر عقايد او عكس العمل نشـان دهيـد، هـر مـردي از سـخـن گفـتن بـاز خواهد ايستاد.

  آنها نگران آن هستند كه مبادا حرفي بسيار خصوصي از دهانشان خارج شـود كـه مطابق با تصور ذهني شما از آنها نبوده و يا تصويري كه بروز از خودشان در ذهن شما ايـجاد كرده اند را مخدوش كند.

  يـك مرد داراي ايده هاي متفاوت بسياري در موضوعات مختلف زندگيش اسـت -- حتـي در طـول يـك هفـتـه و يـا يـك روز مي تواند بسيار متفاوت عمل نمايد.

  به او اجـازه دهـيـد جنبه هاي مختلف خود را بشما نشان دهد.اگر بتوانيد از انتظارات خود صرفه نظر نموده و حقيقتا سعي در شناخت هويت و ماهيت او نماييد،وي فورا اين موضوع را حس كرده، احساس راحتي زيادي نموده و از صحبت كردن با شما لذت خواهد برد.  راز شماره 2

  شما نيز درون خود را آشكار كنيد

  بين زوجين بيان احساسات دروني بايد به صـورت متقـابـل انـجام بگيرد. هر فردي داراي مشكلات، دغدغه ها و مسائل پنهاني در صندقچه قلبش مي بــاشد.

  بسياري از مردان تصور مي كنند '' اگر اين مسـائـل را به او بگويم، تركم خواهد كرد.'' شما مجبوريد نشان دهيـد كـه جـريان ايـن نيست. به اين منظور براي او از خود چيزي را فاش كنيد كه نشان دهد به همان اندازه اي كه او به شما اعتماد دارد، شما نيز به او اعتماد داريد.

  هنگاميكه او شروع بـه بـيان احساسات دورني خود ميكند، به آنچه كه ميگويد گوش فرا داده، قدمي به جلو بـرداشته و در عـوض پيشنهادي مثبـت ارائـه دهيـد.

  بعد از اينكه وي مسئله اي خصوصي را ابراز نمود، چيزي شبيه اين بگويد ''خوب، اينكه چيز بدي نيست من بدتر از اينها بودم.'' يا ''من واقعا آن چيزي كه اتفاق افتاده را تحسين مي كنـم.'' و آن چيزي از داستان را كه واقعا مي پسنديد انتخاب كنيد. ( از مسائل ساختگي دوري كنيد چون موضـوع لوس شده و تبديل بـه دست انداختن خواهد شد.

  مردم هميشه ميتوانند متوجه شوند كه كسي آنها را دسـت انـداخـته و اين موضوع هيچ گاه ثمر بخش نخواهد بود.) به او اجازه دهيد بداند كه شما جانبدار او هستيد و با تجربياتش تنها نخواهد ماند.

  در حاليكه عملا نشان ميدهيد، مطمئن شويد كه از او طرفداري ميكنيد. بسياري از زنها فقط به اين دليل به داستانهاي شوهرشان گوش مي دهند كه به او بگويند كه چقـدر در مورد آن در اشتباه بوده است. آنها طرفداري شخص ديگري را ميكنند. با ايـن حـال مـهـم است كه موضوع را از اين نقطه نظر بنـگريد: اكنـون زمـان درس دادن بـه او نـيست، بلكه زمـان ''ايـجاد دوستي و مودت'' است.

  وقتي دو نفر پيمان دوستي مي بندند، بـه تـبـادل متقابل تجربيات خود پرداخته، و به همين دليل احساس نزديكي و آسودگي مي كنــند. اين جـا شـما در حال ايجاد سازگاري و تفاهم مي باشيـد، احساسي كه هر دوي شما سياره اي يكسان را اشغال نموده و در دنيايي متشابه زندگي مي كند.

  اينكه چه تعدادي از مردان احساس تنهايي شديد مينمايند، شگفت انگيز است. نه تنها بـه آنهـا آمـوزش داده شـده اسـت كـه هـميشه سـاكـت بـاشـنـد، ايـن تـصور غلط نيز در ذهـنشان پـرورانده شـده كه صحـبـت نـمودن در مورد احساسات دروني عملي به دور از شان و منزلت مردان بشمار ميرود.عـكس العملهاي مثبت و صادقانه شما بسيار ضروري است.

  اگر بـه ايـن نـحو رفـتـار نـماييد، شـوهر شما احساس خواهد كرد كه كسي وجود دارد كه او را درك كند، و آنگاه حتي بيشتر و بيشتر از ذهنياتش برايتان خواهد گفت.  راز شماره 3

  گذشته را فراموش كنيد

  آيـا تـا بـه حـال بـا شـوهـر خـود ''گـفـتـگويي'' داشـتـه ايـد كه به بگو مگوهاي مـربـوط بـه نارضايتي هاي گذشته،اشتباهاتي كه انجام داده،اذيت و آزارهايي كه بشما روا داشته، و آنچه كه اكنون مديون شما است، منتهي شده باشـد؟ چنـيـن مـوضوعي تقريبا در هر رابـطـه اي اتــفاق مي افتند اما واقعيت باقي مي مـاند؛ مـردها وقـتـي آمـدنـش را حـس ميكنند، آشفته حال شده و عقب مي نشينند.

  وقتي مردي از اين وحشت دارد كه صحبتهايش در آينده تـحـريف و سـوء تـعبـير شده، به ديـگران گــفته شده و يا عليه خودش مورد استفاده قرار گيرد، بيان احسـاسـات بـرايـش غير ممكن مي شود. و تنها راه عبور از اين تله ارتباطي اين اسـت كـه بدانيد آنچه كه در گذشته اتفاق افتاده، و هــر آنچه كه او انجام داده و يا گفته، شما نيز درگـيـرش بوده ايد. روابط همگي مانند رقص هستند. هيچكس خوب مطلق و يا بد مطلق نيست.

  در واقـع، بجاي در نظر گرفتن يك فرد به عـنـوان شخصي بد يا خوب، بهتر است كه نقشهاي بازي شده در روابط و نحوه گرفتار شدنمان در نـقشهايـي كه قدرت رها ساختن خود را از آنها نداريم، مورد توجه قرار داده شوند.

  بـراي مثـال بـرخـي از زنـها عـاشق بازي نمودن با قرباني عشق خود هستند. آنها براي اعتبار بخشيدن و توجيه كردن احساسـات خودشان و نيز احساس قدرتـمندي در بـرابـر شريك زندگي خود، اشتباهات و خطاهاي گذشته او را بهانه ميــكنند. در حقيقت ممكن است با اين روش مدتي او را براي خود نگه دارند ولي آنچه كه مشخص است اين رابطه متزلزل بوده و در آستانه شكست قرار دارد.

  اگر ميخواهيد اين وضعيت تاسف بار زندگي زناشويي را تغيـيـر داده و يـا از آن پيشگيري كرده و به شوهرتان كمك نماييد تا راحت با شـما حـرف بـزند، اين راه را امتحان كنيد: به سهم خود در شرايطي كه پيش آمده مسئوليتي را بعهده بگيريد و ببينيد كه به چه نحو در مورد اتفاقي كه روي داده مـمكن است دخيل بوده باشيد. البته اين موضوع به معناي مقصر دانستن خود نيست. به شرايـط با ديدي باز بـنـگريد. به روي تمام مسـائلي كه او ''درست،'' و نه ''غلط'' انـجـام داده، تمركـز كـنـيـد.

  اگـر نــياز به راهنمايي بيشتر داشتيد، ليستي از آنچه كه در رابطه تان عايد شما شده است، و آنـچـه كه شما در عوض نصيب شـوهـرتـان نـموده ايد، تـهيه كنيـد. بـه زمان هـايي كـه شما نيز مرتكب كوتاهي و قصور شده ايد، و به راه هايي كـه هـر دوي شـما تـوسـط آن رشد يافته و تغيير كرده ايد، توجه نماييد.

  توانايي بخشش ديگران ممكن است فقط بـسادگي دانستن اين باشد كه آنچه در مورد او يكسال پيش حقيقت داشته ( و نيز در مورد خـود شما ) شايد اكنون حقيقت نداشته باشد. در زمان حال متمركز باشيد. يك ارتباط ماندگار و راستين مستلزم داشتن قابليت ماندن در زمان حال و فراموش كردن گذشته ميباشد.

   |+| نوشته شده در  پنجشنبه 2 شهریور1385ساعت 3:49 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
  يكي از مسائل بسيار جذاب قابل بررسي در مبحث موجودات ماوراؤالطبيعه 

   ارتباط برقرار كردن با آنهاست . برقراري ارتباط با اين موجودات به طرق گوناگون

   و به دلايل متفاوتي ممكن است صورت گيرد. يكي از انواع ارتباطات 

   تسخير جن است ، كه البته امري است ممكن و واقعي .

   بنابر مشاهدات عيني عده اي قادرند جن و حتي شيطان را به استخدام خويش درآورند، مانند مرتاضان و ساحران كه در بعضي از كشورهاي آسيايي مانند هند با نام «جوكيه » (هنديان طايفه اي از عابدان و عالمان را جوكيه مي نامند) معروفند و با رياضتهاي خاص ، كه اكثر آنها نيز غير شرعي است ، قادر به اين امر مي شوند و حتي افرادي ، بعضي از جنيان را براي مقاصد سودجويانه خود به كار برده و از آنها براي يافتن اموال مسروقه يا برخي امور پنهاني بهره مي گيرند. نوع ديگري از برقراري ارتباط كه از قديم الايام در جاي جاي دنيا و در بين اقوام مختلف مرسوم بوده ، روش جن گيري است ، كه معمولا براي انسانهايي كه مورد هجوم شيطان و يا يك جن شرير قرار مي گيرند و به اصطلاح جن زده مي شوند، مورد استفاده قرار مي گيرد. در چنين شرايطي جهت خارج كردن جن و شيطان از كالبد و وجود انسانهاي مبتلا عملياتي صورت
  مي گيرد و به گفته شخص مبتلا و شاهدان ، در بسياري از مواقع نتيجه مثبت حاصل و شخص جن زده درمان شده است . حتي در كشور خودمان نيز افرادي وجود دارند با نام «مامازار» و يا «بابازار» كه با مراسم خاصي اقدام به اين كار مي كنند.

   |+| نوشته شده در  سه شنبه 31 مرداد1385ساعت 3:45 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

  ...جهت پي بردن به شخصيت دروني خود با توجه به طرز خوابيدنتان به روي يكي از عكس هاي زير كليك كنيد

   
     
     
     
   

   |+| نوشته شده در  شنبه 7 مرداد1385ساعت 5:10 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

   مفاهیم مختلف عشق

   

  از ديرباز بشر به پديده عشق علاقه مند بوده است اما تـا امـروز تعريف دقيق و فراگيري از عشق كه بتــوانـد هـمه را قانع سازد ارايه نگرديده است. برخي معـتقدنـد كـه بـطـور غريزي عشق را مي شناسند بنابراين اصلا زحمت تعريف كـردن آن را بـه خـود نـمي دهــنـد. امـا درسـالـهـاي اخـيـر دانشمندان تـحـقـيـقـات گـسترده اي درباره عشق صورت داده و به يافته هاي بسيار جالبي نيز دست يافتـه انـد. از جمله آنها مـيـتـوان به فرضيه: ''مثلث عشق'' اشاره كـرد. اين فرضيه عشق را به سه مولفه تقسيم بندي مـيـكنـد: صميميت، شهوت(هوس) و تعهد.

  هـمچنـيـن بـه واسـطه آزمـايشـات گـونـاگون تـفاوتهاي ابراز عشق در دو جنس مرد و زن مشخص گرديده اند. براي مثال مشـخص شده كـه زنـان در عـشـق بـه دوسـتي و منافع مـشـتـرك بـيـشتـر بـها مي دهند و بـيـشتر از مـردها از حـسادت رنـج بـرده و وابـستگي بيشتري به فرد مقابل خود پيدا مي كنند. در زيـر به سبـك هاي مـخـتـلف عشـق اشاره گرديده است:

  1- اروس(EROS): عشق شهواني - عـشق بـه زيبايي - فاقد منطق - عشق فيزيكي كه بواسطه جذابيت و كشش هاي جسماني و يا ابراز آن بطور فيزيكي نمايان ميگردد -همان عشق در نگاه اول - با شدت آغاز شده و بسرعت فروكش ميكند.

  2- لودوس(LUDUS): عـشق تـفنني - ايـن عشـق بـيـشتـر مـتعلق به دوران نوجواني ميباشد - عشق هاي رمانتيك زودگذر - لودوس ابراز ظاهري عشق ميباشد - كـثرت گرا نسبت به شريك عشقي - به اصطلاح فرد را تا لب چشمه برده و تشنه بازمي گرداند -رابطه دراز مدت بعيد بنظر ميرسد.

  3- فيلو(PHILO): عشق بـرادرانـه - عـشـقـي كـه مبتني بر پيوند مشترك مي باشد -عـشقي كـه بـر پـايـه وحـدت و هـمـكاري بـوده و هـدف آن دسـتـيـابي بـه منافع مشترك ميباشد.

  4- استورگ(STORGE): عشق دوستانه - وابسته به احترام و نگراني نسبت به منافع مـتقابل - در اين عشق همنشيني و همدمي بيشتر نمايان مي باشـد - صـمـيـمـانـه و متعهد- رابطه دراز مدت است - پايدار و بادوام - فقدان شهوت.

  5- پراگما(PRAGMA): عشق منطقي - اين مختص افرادي است كه نگران اين موضوع ميباشند كه آيا فرد مقابلشان در آينده پدر يا مادر خوبي براي فرزندانشان خواهند شد؟ عشقي كه مبتني بر منافع و دورنماي مشترك مي باشـد - پـايـبند بـه اصـول مـنـطـق و خردگرا ميباشد - همبستگي براي اهداف و منافع مشترك.

  6-مانيا(MANIA): عشق افراطي - انحصارطلب، وابسته و حسادت برانگيز - شيفتگي شديد به معشوق - اغلبا فاقد عزت نفس -عدم رضايت از رابطه - مانند وسوسه ميماند و ميتـواند بـه احساسات مبالغه آميز و افراطي منجر گردد - عشق دردسر ساز - عشق وسواس گونه.

  7-اگيپ(AGAPE): عشق الهي - عشق فداكارانه و از خودگذشته-عشق نوعدوستانه (تمايل انجام دادن كاري براي ديگران بدون چشمداشت) - عشق گرانقدر


   
   |+| نوشته شده در  شنبه 7 مرداد1385ساعت 4:2 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

  دوستان وبلاگ دار و وب سایت دار

   

  من به شما پیشنهاد میکنم که برای اینکه امار بازدیدتون بالا بره

  از روبوتهای یاهو استفاده کنید که هم ارزونه هم خوب

  این روبوت ها در چت روم ها وارد شده

   ادرس وب سایت یا وبلاگ یا انچه شما میخواهید را تبلیق میکند حتی

  به هر کس که وارد یا خارج از روم شود و یا داخل باشد

   نیز پیام های تبلیقاتی دلخواه شما را میدهد  

  قیمتش هم ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان تموم میشه

  اگه میخوای با شماره تلفن ۰۱۳۱۶۶۶۰۵۰۹ تماس بگیر

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

   |+| نوشته شده در  یکشنبه 25 تیر1385ساعت 4:11 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

   

   Type in the names in the field below , and then press to calculate

  اسامی خود را وارد کرده و کليک کنيد تا درصد عشق بين آن دو نفر محاسبه شود

  BOYS NAME:

  نام پسر:

  GIRLS NAME:

  نام دختر:

  Your Score love:
  نتيجه عشقی شما:

   

   

  اگر کار نکرد #اینجا# برید ٪

   |+| نوشته شده در  پنجشنبه 1 تیر1385ساعت 0:50 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 

  haji-tarsnak.blogfa.com عكس هاي نمايشگاه كه مربوطه به آدماي ناقص الخلقه:


  باستر سيمكوش:
  چاق ترين مرد جهان بود. در سال 1393 وزنش به 500 كيلو و در سال 1995 به 541 كيلو ميرسه ولي يه رژيم لاغري شديد ميگيره و ميشه 97 كيلو! نكته ي جالبترش هم اينه كه 20 كيلو پوست اضافي مياره بعد از لاغري كه ازش يه كت ميدوزن!!  ادوارد مورداكسي:
  انسان دو چهره! يه صورت هم پشت سرش داشته ولي اينقدر صورت پشتيه از خودش صدا در مياره كه بالاخره در 33 سالگيش خودكشي ميكنه!


  ويتكا ادنا اوار:
  اهل روسيه. به خاطر كوچيكي جثه اش دزدها ازش براي كاراي خلاف و دزدي استفاده ميكردن. در زمان مرگش دزدهاي روسيه 3 روز عزاي عمومي اعلام كردن!  پاسكال پنتيون:
  اوايل قرن بيستم در مكزيكوسيتي به دنيا مياد و روي سرش يه سر ديگه هم داشته كه چشمها و دهنش حركت ميكردن ولي قابليت ديدن و حرف زدن نداشتن!


  انسان چهارچشم:
  در سال 1854 در انگليس به دنيا مياد. روي چشماش يه جفت چشم ديگه هم بودن و هر كدام از چشما ميتونستن زاويه ي مشخصي رو ببينن! با يه جفتش ميتونسته جلو پاشو ببينهو با اونيكي جفت هم چشم چروني كنه!! (; پشت سرش هم زن خوك نماست كه دماغ و دهنش مثل خوك بوده و تنها مورد مشاهده شده در جهانه!


  گروس مك تانل:
  زشت ترين زن دنيا. در دنيا از نظر زشتي مقام اول رو داشته و 3 بار هم ازدواج كرده و يه پسر طبيعي و زيبا هم به دنيا اورده!

  خلاصه اگه اين نمايشگاهو هنوز نديدين از دستتون رفت! چون تا آخر شهريور بيشتر فرصت نداشت مگر اينكه تمديدش كنن...

  توضيح: اين مطلب رو تنظيم كرده بودم كه با استفاده از امكان future publish بلاگر سه شنبه منتشر بشه ولي نشد! منم 2-3 روز اكانت نداشتم و فكر ميكردم كه منتشر شده.. خلاصه بدقولي از من نبود ، از بلاگر بود !

   |+| نوشته شده در  چهارشنبه 10 خرداد1385ساعت 6:30 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
  haji-tarsnak.blogfa.com  نمايشگاه خيلي ديدني به نام "نمايشگاه مجسمه هاي مومي" در فرهنگسراي نياوران راه افتاده بود. تو اين نمايشگاه بيشتر از 40 مجسمه منتخب از موزه سيار سن پترزبورگ كه شامل مجسمه هاي يه سري افراد معروف مثل هيتلر و انيشتين و يه سري هم افراد ناقص الحلقه ميشن
   
   
  پرنسس دايانا / مرلين مونرو

  مايكل جكسون! / فردي مركوري

  آدولف هيتلر / پاواروتي

  آلبرت انيشتين / يوري گاگارين
  عكس آدمهاي ناقص الخلقه اي هم كه اونجا بودن با توضيحات جالبي كه داشتن رو فردا يا پس فردا منتشر ميكنم. حتما يه سري بزنينو ببينينشون (:

   |+| نوشته شده در  چهارشنبه 10 خرداد1385ساعت 0:41 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
  افزايش سرعت اينترنت در ويندوز XP Pro در ويندوز XP درحالت پيش فرض Packet Scheduler سيستم راhttp://haji-tarsnak.blogfa.com به 20 درصد از پهناي باند يك اتصال به اينترنت محدود مي كند. يعني اگر شما اين تنظيمات را تغيير ندهيد قادريد از 20 درصد پهناي باند اتصال تان به اينترنت بهره ببريد. براي اين كه بتوانيد از 100 درصد پهناي باندتان استفاده كنيد مراحل زير را انجام دهيد: 1.Run را از منوي Start اجرا كنيد. 2.در Run عبارت gpedit.msc را تايپ كرده و OK را كليك كنيد. 3.منتظر بمانيد تا Group Policy اجرا شود. 4.در بخش Local Comuter Policy و در زير Computer Configuration گزينه Administrative Templates را گسترش دهيد. (اين كار با كليك بر روي علامت+ كار آن انجام دهيد) 5.در ليست باز شده گزينه Network را نيز گسترش دهيد. 6.حال در اين ليست Qos Packet Scheduler را انتخاب كنيد. 7.به گزينه هايي كه در سمت راست ظاهر مي شوند دقت كنيد. 8.بر روي Limit reseivable bandwidth كليك راست كرده و Properties را كليك كنيد. 9.پس از اينكه پنجره ي Limit reservable bandwidth Properties باز شد در برگه Setting و در زير Limit reservable bandwidth گزينه Enabled را انتخاب كنيد. 10.مشاهده مي كنيد كه با انتخاب آن در روبروي Bandwidth Limit مقدار پيش فرض آن يعني 20 درصد به نمايش در مي آيد. 11.به جاي عدد 20 مقدار 0 را تايپ كرده و OK را كليك كنيد. 12.حال به Connection ي كه به وسيله ي آن به اينترنت وصل مي شويد رفته و بر روي دكمه ي Properties كليك كنيد. 13.به برگه Networking برويد و دقت كنيد كه Packet Scheduler فعال باشد (تيك كنار آن مشاهده شود). 14.اين پنجره را OK كنيد. 15.كامپيوتر خود را Restart كنيد
   |+| نوشته شده در  پنجشنبه 28 اردیبهشت1385ساعت 4:0 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
  كانگورو سالها قبل، يکي از جانورشناسان براي نخستين بار به استراليا رفت. ناگهان از مشاهده جانور عجيبي که با دم بلندش، جهش کنان طول صحرا را مي پيمود به هيجان آمد! رو به يکي از بوميان کرد و پرسيد نام اين جانور چيست؟ مرد بومي پاسخ داد:کانگورو! پس از بازگشت جانورشناس به کشورش، عکس و تفصيلات جانور عجيبي که مي پنداشتند کانگورا نام دارد در روزنامه ها چاپ شد، و امروز نيز به همين اسم ناميده ميشود. امّا بد نيست بدانيد سالها بعد که دانشمندان با زبان بوميان استراليا آشنا شدند دريافتند که واژه کانگورو در زبان بوميان آن سرزمين يعني:من نميدانم!!! به هر حال اين نام که حاصل يک اشتباه لپي ميباشد از آن زمان تاکنون بر روي اين جانور باقي مانده است  عكس
   
  نخستين كشاورزان 9 هزار سال پيش از ميلاد مسيح دست به پرورش گياهان زدند و اولين بار در مناطقي از خاورميانه زراعت به طور گسترده انجام مي‌شد. گرايش ايشان از شكار به زراعت باعث اسكان بشر در كنار مزارع شد. با ورزيده شدن كشاورزان در توليد محصولات كشاورزي و پرورش دام امكان سكونت براي افرادي پديد آمد كه مي‌توانستند به كارهاي ديگري بپردازند و مواد غذايي مورد نياز خود را از كشاورزان بخرند. امروز زراعت تبديل به يك دانش و صنعت بزرگ شده و با استفاده از تكنولوژي خاص، سالانه ميليون‌ها تن انواع گياهان خوراكي و صنعتي در جهان توليد مي‌شود

   
  آيا ميدانستي که داركوب ها قادرند 20 بار در ثانيه به تنه درخت ضربه بزنند؟

   
  آيا ميدانستي که يک انسان بالغ که تقريبا" پنج ليتر خون در رگهايش جاريست اگر يک و نيم ليترش را از دست بدهد احتمال مرگش بسيار بالاست؟

   
  آيا ميدانستي که مدت زمان گردش سياره عطارد بدور خود دو برابر مدت زمان گردش آن بدور خورشيد ميباشد؟

   
  آيا ميدانستي که 90 درصد سم مارها از پروتئين تشكيل يافته است؟

   
  آيا ميدانستي که قلب ميگو ها در سر آنها قرار دارد؟

   
  آيا ميدانستي که گونه اي از خرگوش قادر است 12ساعت پس از تولد جفت گيري كند؟

   
  آيا ميدانستي که سطح شهر مكزيك سالانه بيست و پنج سانتيمتر نشست ميكند؟

   
  آيا ميدانستي که موشهاي صحرايي سالانه يک سوم منابع و ذخاير غذايي جهان را نابود ميسازند؟

   
  آيا ميدانستي که بيشترين سرعتي که انسان آن را تجربه کرده است چهل هزار کيلومتر در ساعت در سال شصت و نه ميلادي با سفينه آپالو ده بوده است؟
   
   |+| نوشته شده در  پنجشنبه 28 اردیبهشت1385ساعت 3:55 قبل از ظهر  توسط حاجی ترسناک  | 
  این هم نرمافزار جست و جو داخلکامپیتر که ابر موتور جست و جوی ماما داده رایگان حالش را ببر:

  dawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwnload

  ماماني

   |+| نوشته شده در  چهارشنبه 20 اردیبهشت1385ساعت 7:57 بعد از ظهر  توسط حاجی ترسناک  |